Графік роботи Call-центру У будні дні з 9:00 до 18:00 Субота з 10:00 до 17:00 Неділя вихідний
Інформація
Пошук

Умови використання сайту

Використання сайту


Інформація на Сайті Meblidarom.com.ua (далі «Meblidarom.com.ua») доступна для перегляду і завантаження при використанні виключно в особистих цілях, неприпустимо комерційне або будь-яке інше використання контенту (фото, логотип компанії, зображення, символи, описи і т . д.) на інших ресурсах.


Інформація на Сайті Meblidarom.com.ua захищена законом про авторське право і інших законах про захист прав власності, закон про використання торговельної марки та інших нормативно-правових документах.


Сайт компанії є платформою для розміщення інформації щодо товарів, послуг, виробникам, а так само іншої інформації.


Відповідальність за розміщення інформації на сайті несе Адміністрація сайту або іншу юридичну особу, а так само фізична особа-підприємець, якому Адміністрація надала дозвіл на це розміщення.


Власником і главою Адміністрації сайту Meblidarom.com.ua є ФОП Іванов М.М.


Відмова від відповідальності


Матеріали та послуги Сайту надаються в режимі он-лайн.


Інформація на Сайті постійно оновлюється і в будь-який момент інформація може стати застарілою.


Meblidarom.com.ua не гарантує точності і всієї повноти інформації про товар, виробників, терміни доставки і виготовлення товарів, ціни, послуги, акції надаються на цьому Сайті.


Meblidarom.com.ua в будь-який час без повідомлення може вносити зміни ціни, в товари і послуги, що надаються на Сайті.


Meblidarom.com.ua не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту.


Реєстрація на сайті


При реєстрації на Сайті і оформленні замовлень Ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних.


Адміністрація сайту з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, що став відвідувачем сайту. Приймаючи цю Угоду, Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та політикою Адміністрації Сайту щодо захисту персональних даних. Крім того, Користувач погоджується з тим, що Адміністрація Сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов'язану з профілем користувача, з метою надання відповідних послуг.


В результаті реєстрації Ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких Ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під Вашим логіном та паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних Ви погоджуєтесь повідомити нам про це.


Meblidarom.com.ua залишає за собою право розсилки акційних пропозицій на Вашу електронну адресу і телефон, зазначені в замовленні. Якщо Ви не хочете отримувати інформативні смс і електронні листи про наші акції, зателефонуйте в наш колл-центр і відмовтеся або надішліть листа з відмовою від розсилки на пошту: mag@Meblidarom.com.ua. При відмові ми зобов'язуємося виключити Вашу адресу з смс-розсилки та email-розсилки.


Зворотній зв'язок і коментарі


Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на Сайті, Ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, що не ображає моральність, чи не порушує авторські права, не пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, не містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином не порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке Ваше повідомлення, «Meblidarom.com.ua» може видаляти без Вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. «Meblidarom.com.ua» не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.


Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо Ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.


Правовласникам: якщо Ви знайшли на Сайті незаконно опубліковану Вашу інтелектуальну власність (фото, текст та ін.), Зв'яжіться з адміністрацією сайту для вирішення проблеми.